قیمت میکروبلیدینگ ابرو

میخای میکرو انجام بدی ولی نمیدونی قیمت قیمت میکروبلیدینگ چقدر هست و چطور میتونی بهترین خدمات دریافت کنی !!! پس این مقاله بخون.

مطالبی که در این مقاله یاد میگیریم:

عوامل موثر در قیمت میکروبلیدینگ :

هزینه میکروبلیدینگ تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در اینجا به آن ها اشاره میکنیم.

 تجهیزات و مواد مصرفی

تجهیزاتی که برای میکروبلیدینگ استفاده می شود میتواند نقش زیادی در هزینه میکروبلیدینگ دارد.این تجهیزات شامل موارد زیر است:

سوزن

سوزن هایی که برای میکروبلیدینگ کاربرد دارد انواع مختلف و قیمت های متفاوتی دارد که به همان نسبت هزینه میکروبلیدینگ مشخص می شود.

 قلم میکروبلیدینگ

هزینه قلمی که برای میکروبلیدینگ استفاده می شود بسته به نوع مارک آن متفاوت است که قیمت کلی میکروبلیدینگ نیز تحت تاثیر آن است.

 رنگ مورد استفاده

رنگی که برای میکروبلیدینگ استفاده می شود کیفیت ها و برند های متفاوتی دارد و قیمت رنگدانه و میزان رنگدانه ای که استفاده می شود در تعیین هزینه میکروبیلدینگ موثر است.

 وسایل بهداشتی

معمولا آرایشگر هنگام انجام میکروبلیدینگ لوازم بهداشتی مانند پیش بند های یکبار مصرف و یا دستکش استفاده می کند که برخی از آرایشگران هزینه آن را محاسبه می کنند.

مهارت و تخصص تکنسین

میزان تجربه و مهارت تکنسین از جمله عوامل مهم و موثر در تعیین قیمت میکروبلیدینگ است.

منطقه جغرافیایی

هزینه میکروبلیدینگ در شهرهای مختلف متفاوت است و همچنین منطقه ای که سالن زیبایی در آن واقع شده است،تاثیر زیادی در هزینه میکروبلیدینگ دارد

سایر فاکتور های تاصیر گذار در قیمت:

حجم ابرو

یکی دیگر از عوامل مهم که هزینه میکروبلیدینگ را مشخص می کند،حجم ابروی متقاضی است.گاهی حجم ابروی مشتری متناسب است و میخواهد تنها قسمت های خالی ابرو پرتر شود بنابراین مواد کمتری مصرف می شود.

ترمیم ابرو

هزینه ترمیم ابرو به طور جداگانه محاسبه می شود و معمولا کمتر از هزینه میکروبلیدینگ اولیه است.

مرکزی که میکروبلیدینگ در آن انجام می شود

هرچه مرکز، مجهزتر باشد قیمت میکروبلیدینگ بیشتر است.

به طور کلی در کشور ما قیمت میکروبلیدینگ معمولا از یک میلیون تا سه میلیون متغیر است که با توجه به مواد مصرفی،منطقه و موقعیت مرکز زیبایی ومهارت و تخصص تکنسین،تعیین می شود

در مرکز میکروبلیدینگ عاطفه ترابی می توانید به صورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنید و همچنین از لیست قیمت و مواد مصرفی مطلع شوید.

در مرکز میکروبلیدینگ عاطفه ترابی بهترین خدمات را دریافت می کنید. عاطفه ترابی دارای مدرک از آکادمی فی اروپا می باشد و دارای ۷ سال تجربه و تخصص است.

اگر در اصفهان هستید و تمایل دارید میکروبلیدینگ انجام دهید می توانید در مرکز میکروبلیدینگ عاطفه ترابی از مهارت و تخصص ایشان بهره مند شوید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *